
SLAVONSKI BROD - Porečki umjetnik Eugen Varzić, inače podrijetlom iz Đakova, već nam je poznat po zanimljivim filmovima prikazanim na brodskom online festivalu digitalnog filma
BSHORTS 2006. i 2007. Iako slikar obrazovanjem, eksperimentalnim filmom i fotografijom stekao je status i recentnog umjetnika proširenih medija.
Velikim slikarskim opusom nastalim u proteklih 14 godina, Varzić će se predstaviti sa 70 likovnih radova u utorak 9. listopada, 2007. u 19 sati u Likovnom salonu "Vladimir Becić". Izložba nosi naziv ENFER ET PARADIS, a predgovor katalogu napisao je Marino Baldini.

Organizator projekta je Galerija umjetnina grada Slavonskog Broda, a pokrovitelji su Grad Poreč, ID Riva tours, Turistička zajednica grada Poreča.
Pogledajte
foto album sa otvaranja izložbe ENFER ET PARADIS.
Artea