KOMENTARI i REAKCIJE ČITATELJA (6)
HaHa 18.01 08:56: Puno toga je naopako u ovom gradu. Evo i cijeli svijet to vidi kroz ove fotke
nikka 13.01 09:10: Zašto su ta maketa kao i onaj grb grada na jugu Korza okrenuti naopako? Namjerno????
Moraš stati sjeverno od njih i čitati ih ka jugu, gledajući u drugu državu, Bosnu i Hercegovinu. Umjesto, kako i kartografija uostalom nalaže, da se gleda sa juga prema sjeveru, prema unutrašnjosti Hrvatske? Jesu li to gradonačelnici zlorabeći svoju trenutnu moć smjestili Brođanima, da bi smo morali gledati u Bosnu, u smjeru njihovih rodnih sela i domovine im? Kad će donijeti i odluke da graviteacije dobiva horizontalni smjer, ka njihovoj rodnoj grudi, jer oni tako osjećaju (što je za njih osobno ok ali kakve veze to ima sa ovim gradom???).
Jadno je da takvi, samouki i polupismeni ljudi, koje jedino cijeni njihova partija i više nitko, bez korijena u ovom gradu, odlučuju čak i kako okrenuti grb ili reklamnu maketu za turiste u ovom gradu. Pa ih stave protivno logici.
zeko 12.01 21:11: Ovo je sigurno maslo one ekipe za kloniranje? Mora da su Meštar i Emil isprobavali TimeMachine pa im se malo vode iz trenutno visoke Save prolilo i u Cravatten Statt tamo u prošla stoljeća. Naime tada nisu imali ovako visoke i čvrste nasipe a ova dva to izgleda zaboravili dok su prčkali po daljinskom :confused:
marta 10.01 10:35: ja zbunjena :confused:
luda koka 09.01 14:59: to na slici je sbonline a ovo je portal cravatten statt
gambo 08.01 20:30: Pa jel ovo Slavonski Brod Online ili portal Cravatten Statt Online?
VEZANE VIJESTI: