Slavonski Brod online
Portal SBONLINE
SBOLINE stranica na FejsbookuFacebook    SBONLINE stranica na TwitteruTwitter    RSS kanal SBONLINE.NetRSS
Slavonski Brod, SBONLINE  Vijesti  Foto albumi,fotografije  Kolumne  Media index, Hrvatska i svijet  Forum Slavonski Brod
NOVO     Događaji     Fotke dana     Crna kronika     Politika     Kultura     Biznis     Tehnologija     Sport     Zabava     Lifestyle     Interview     

MarsMoon FEST
Događaji  - Slavonski Brod

Doček Nove 2007. godine uz Najbolje hrvatske tamburaše

Objavljeno: 21.12.2006 01:29      Pogledano: 2947
Stavi na
Stavi na DelicioDelicio
SLAVONSKI BROD - Najbolji hrvatski tamburaši zabavljat će sve one Brođane koji najluđu noć u godini odluče provesti na najljepšem hrvatskom trgu - slavonskobrodskom Korzu. Na dočeku 2007. na otvorenom, koje i ove godine organizira Gradska uprava svirat će još i domaći sastavi X-change i Music box band. Za organiziranje dočeka u proračunu je izdvojeno 170 tisuća kuna, od kojih 70 tisuća kuna ide glazbenicima - kazala je Dubravka Marković, pročelnica gradskog Upravnog odjela za društvene djelatnosti.

Slavonski Brod 3. Doček Nove 2007. godine uz Najbolje hrvatske tamburaše
I ove godine, uz novogodišnju čestitku gradonačelnika i župana, ponoć će biti obilježena velikim vatrometom za koji je izdvojeno 22 tisuće kuna. Ostatak sredstava namijenjen je voditeljima (najvjerojatnije domaćim snagama), uređenju pozornice... Ako je suditi po proteklim godinama, i ovu bi Novu na Korzu moglo dočekati više od pet tisuća ljudi.

Za one koji neće na Korzo, a u najluđoj noći ne žele ostati niti doma, doček je organiziran u restoranima, dvoranama i hotelu.

- Sve ulaznice za doček u Hotelu, čija je cijena bila 400 kuna po osobi, prodane su. A našim gostima uz večeru i bogat švedski stol nudimo i glazbu u živo - kazao je Ivan Bogović, direktor slavonskobrodskog Hotela Savus.

Pojedini vlasnici dvorana ugovorili su doček sa već poznatom klijentelom, pa će tako u Podvinju u dvorani Pave Orešković, uz jelo i glazbu uživo Novu godinu dočekati bikeri. Doček je organiziran i u brojnim slavonskobrodskim kafićima. Oni koji žele ipak nešto više, a nisu na vrijeme rezervirali aranžman - Novu mogu dočekati u onim restoranima koji, poput "Zvonimira", nemaju organiziran doček, ali će i u najluđoj noći biti otvoreni.

/TM/


Tagovi:   nova_godina,  

Share |


NOVI PRILOZI IZ TEME Događaji

Osijek: drugi prosvjed protiv ACTA-e Osijek: drugi prosvjed protiv ACTA-e
Prosvjed će se oržati 25. veljače na Trgu A. Starčevića u Osijeku. Organiza...
Led na Dravi i DunavuLed na Dravi i Dunavu
Led je okovao Dravu kod Osijeka a slično prijeti i Dunavu. Osim ledololomac...
Zima - Led na SaviZima - Led na Savi
SLAVONSKI BROD - Temperature ispod minus 20 Celzijusa. Led na rijeci ... ...
Gašinci: Vojna vježba Hrvatski ponos 2012Gašinci: Vojna vježba Hrvatski ponos 2012
Na poligonu Gašinci, kraj Đakova, održava se vojna vježba "Hrvatski ponos"....



Najpopularnije teme (tagovi)

fotografije   foto   fotografij   sava   pr   slike   zima   trg_ivane_brlic_mazuranic   promet   folklor   grad   poloj   djuro_djakovic   tvrdjava_brod   branitelji   tvrdjava   ekologija   sport   kultura   podvinje   zagadjenje_vode   bolnica   povijest   glazba   skole   ivana_brlic_mazuranic   ljeto   brodjani   izlozba   slike_jeseni  



Svijet Gljiva, portal o gljivama
SBONLINE in Tokyo / Singapore / Dubai ...
© SBONLINE.NET FOTO, nove fotografije - daleke destinacije, tisuće fotografija Azije....

Tokyo, Japan, zemlja izlazećeg sunca...
( Tokyo - City Guide, Tokyo travel guide ... )

Singapore, Majulah Singapura ...
( Official Singapore Tourism Website, BBC News - Singapore country profile ... )

Dubai, United Arab Emirates, Persian Gulf Story...
( Dubai travel guide, Dubai City Guide ... )