Slavonski Brod online
Portal SBONLINE
SBOLINE stranica na FejsbookuFacebook    SBONLINE stranica na TwitteruTwitter    RSS kanal SBONLINE.NetRSS
Slavonski Brod, SBONLINE  Vijesti  Foto albumi,fotografije  Kolumne  Media index, Hrvatska i svijet  Forum Slavonski Brod
NOVO     Događaji     Fotke dana     Crna kronika     Politika     Kultura     Biznis     Tehnologija     Sport     Zabava     Lifestyle     Interview     

MarsMoon FEST
Događaji  - Slavonski Brod

Mega Bikers #5

Objavljeno: 19.05.2008 12:01      Pogledano: 5089
Stavi na
Stavi na DelicioDelicio
SLAVONSKI BROD - Više od 4000 bikera okupilo se na ovogodišnjem Mega biker’s susretu No. 5 koji u povodu Dana grada tradicionalno organizira Moto klub Brod. Na završnoj večeri u subotu se na Poloju uz bikere i Hladno pivo zabavljalo desetak tisuća Brođana i njihovih gostiju, a isto toliko ih je večer prije bilo na koncertu Leta 3.

Došlo je pedesetak moto klubova iz cijele Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Njemačke. Najbrojniji je bio moto klub Vilenjaci iz Kutine sa 80 članova, a najviše su kilometara, čak tisuću, prevalili Gromovi iz Stuttgarta. Osim njih, stigli su “rideri” iz Zagreba, Kutine, Varaždina, s Hvara, iz Omišlja, Orahovice, Osijeka, Županje, Nove Gradiške, Sarajeva, Modriče, Tuzle, Dervente, Orašja, Brčkog, Požege, Šibenika, Splita, Srebrenika, Vinkovaca, Vukova, Sunje i Petrinje.

- Hvala svima koji su došli na ovogodišnje susrete, a posebno našim članova MC-a Brod, kojih ima 300 i koji su podnijeli teret organizacije. Posebno zahvaljujem našoj PU brodsko-posavskoj koja nam je nesebično pomogla, kao i svim sponzorima, Gradu i Županiji - rekao je Ivica Lovrić, predsjednik MC-a Brod, koji je pozvao sve da se dobro zabave i da paze jedni na duge.

U subotu točno u podne na zapadnoj je veznoj cesti vožena trka ubrzanja, koju je pratilo oko 7000 posjetitelja. U dvije klase natjecalo se 38 vozača. Najbrži na stazi dugoj 400 metara u klasi do 650 kubika bio je Brođanin Boris Marinčić na Hondi CBR 600, a u klasi Open Pejo Džijan iz Orašja (BiH) koji je na Suzukiju GXR 1000K6 postigao izlaznu brzinu od 230 kilometara na sat pa je njemu pripala glavna nagrada od 1005 eura.

Bikerske susrete karakteriziraju razna natjecanja, zabava i zajednička ljubav prema motociklima koja nema granica. Od natjecanja u naselju Poloj nesumnjivo je najzanimljivije bilo ispijanje piva. Posebna atrakcija je bio program koji su izveli Nino Šarin-Paky iz Pakoštana te moto-par Senka Presečan iz Osijeka i Bruno Bilandžija iz Vukovara.


/SWD/



Tagovi:   megabikers,  moto_klub_brod,  

Share |


NOVI PRILOZI IZ TEME Događaji

Osijek: drugi prosvjed protiv ACTA-e Osijek: drugi prosvjed protiv ACTA-e
Prosvjed će se oržati 25. veljače na Trgu A. Starčevića u Osijeku. Organiza...
Led na Dravi i DunavuLed na Dravi i Dunavu
Led je okovao Dravu kod Osijeka a slično prijeti i Dunavu. Osim ledololomac...
Zima - Led na SaviZima - Led na Savi
SLAVONSKI BROD - Temperature ispod minus 20 Celzijusa. Led na rijeci ... ...
Gašinci: Vojna vježba Hrvatski ponos 2012Gašinci: Vojna vježba Hrvatski ponos 2012
Na poligonu Gašinci, kraj Đakova, održava se vojna vježba "Hrvatski ponos"....



Najpopularnije teme (tagovi)

foto   dubai   sava   qatar   tokyo   zima   trg_ivane_brlic_mazuranic   singapore   djuro_djakovic   tvrdjava_brod   trovanje_zraka   ekologija   sport   kultura   zagadjenje_vode   povijest   glazba   skole   ivana_brlic_mazuranic   ljeto   izlozba   slike_jeseni   sbonline   rafinerija   konji   internet   zagadjenje_zraka   film   ambrozija   nova_godina  



Svijet Gljiva, portal o gljivama
SBONLINE in Tokyo / Singapore / Dubai ...
© SBONLINE.NET FOTO, nove fotografije - daleke destinacije, tisuće fotografija Azije....

Tokyo, Japan, zemlja izlazećeg sunca...
( Tokyo - City Guide, Tokyo travel guide ... )

Singapore, Majulah Singapura ...
( Official Singapore Tourism Website, BBC News - Singapore country profile ... )

Dubai, United Arab Emirates, Persian Gulf Story...
( Dubai travel guide, Dubai City Guide ... )