SB Online | Dvije pobjede Brođana SB Online | Dvije pobjede Brođana

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

Danas su u dvorani Vijuš svoje utakmice kvalifikacija za jedinstvenu pretkadetsku ligu i jedinstvenu kadetsku ligu odigrali košarkaši KK Brod protiv KK Vinkovci.

Prvi su na parket u 14 sati izišli pretkadeti koji su savladali svoje vršnjake iz Vinkovaca sa 88:76. na poluvrijeme se otišlo sa 6 koševa razlike za domaćine bilo je 45:39. U nastavku susreta ekipa KK Brod-a nije dopustila iznenađenje te slavila s konačnim rezultatom 88:76. Najbolji pojedinac susreta ujedno i najbolji strijelac bio je Senčić iz ekipe KK Vinkovci koje je zabio nevjerojatnih 55 koševa. Kod domaćina najbolji strijelac bio je Junačko s 26 koševa te Sudić s 21 košem.

Poslije pretkadeta svoju utakmicu odigrali su kadeti KK Brod i KK Vinkovci. U dobroj utakmici slavili su Brođani sa 64:59. U izjednačenom prvom poluvremenu griješilo se s obje strane te se na odmor otišlo sa 39:39. U drugom poluvremenu nastavila se borba koš za koš. Iako su domaćini mogli rezultatski puno prije kraja riješit utakmicu neizvjesnost je trajala do dvije minute prije kraja. Širina na klupi kojom raspolaže trener Rimac pokazala se ključnom u ovoj utakmici. Najbolji strijelac utakmice bili su kod domaćina Tolić s 23 poena te Ramljak kod Vinkovčana s istim brojem postignutih koševa. Dvoznamenkasti broj postignutih poena kod domaćina dali su još Dorontić sa 17, Hlišić s 12 te Balen s 10 poena. Kadete KK Brod-a u sljedećem kolu očekuje gradski derbi protiv BŠK-a te se nadaju da će i dalje biti stopostotni. Šteta što zbog epidemiološke situacije neće biti gledatelja na toj utakmici.