Marsa protiv Vukovara upisala jedanaestu pobjedu za redom

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | Marsa protiv Vukovara upisala jedanaestu pobjedu za redom SB Online | Marsa protiv Vukovara upisala jedanaestu pobjedu za redom

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

U zaostalom trećem kolu 3. HNL Istok Marsi je u gost došao HNK Vukovar 1991

Marsa je do prednosti došla već u 3. minuti pogotkom Sivrića s jedanaest metara. Jašarević je podebljao prednost Marse u 36. minuti. Te konačnih rezultat (2:1) u 56. minuti postavlja Tustonjić

"Vukovar se pokazao kao odlična ekipa, najavljivali smo da će biti teška utakmica. Dečki su odigrali odlično maksimalno angažirano, borbeno i na kraju došli do zaslužene pobjede.

U 2. minuti povesti 1:0, gost onda treba mijenjati neke svoje percepcije igre, zabili smo onda taj drugi gol, onda je došlo do smanjena rezultata, i onda smo se tresli do zadnje minute.", rekao je trener NK Marsonie Braslav Ostojić.