NASLOVNASPORT
MARSONIA JESENSKI PRVAK 3 HNL ISTOK. ʺIzađite na balkone, pozdrvite šampione, Marsa šampionʺ

16.11.2019. 18:08 | Luka Safundžić PREGLEDA: 1719

Danas je na Stadionu uz Savu odigrano 14. kolo 3 HNL Istok, snag su odmjerili domaći Marsonia i gosti Vuteks Sloga.

Mreže su mirovale do 13 minute kada je za vodstvo domaćih zabio Bundavica, zatim za 2:0 zabio je Bgić. u drugom poluvremenu domaći su zabili još četiri pogotka, Sivrić (3:0), Mirković (4:0), Mišić (5:0), Čanić (6:0).

Marsonia je ovom pobijedom osigurala naslov jesenskog prvaka, zadnje kolo prije stanke Brođani igraju 23.11 u Belišću.

Tagovi: marsonia,prvak,jesen,3hnl,istok

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

.

Komentar na društveno-političku situaciju: Analni speleolozi, moralne nakaze i dežurni mudobrižnici

.

Prošlo je 29 godina od stradavanja heroja Vukovara Luke Andrijanića

.

Pulmolog objasnio kako razlikovati koronavirus od gripe

.

Tko je mladić koji je jučer bio suorganizator prosvjeda podrške za Vinka Grgića?

.

Policija je u nedjelju na brodskom šetalištu oko 1 ujutro sankcionirala alkoholiziranog 18-godišnjaka

.

VODIČ KROZ NACIONALNU MIROVINU: Kreće naknada od 800 kuna, zna se tko će je i kada dobiti

.

20. rujna - Međunarodni dan svijesti o dječjem rastu - Dobar rast = dobro zdravlje!

.

Na svome FB profilu o aktualnoj situaciji oglasila se i saborska zastupnica Marina Opačak Bilić