NASLOVNA
Naši brođani ne prestaju osvajati najbolja mjesta, ovaj vikend u grad stiglo je novih 6 medalja... bravo

SLAVONSKI BROD

27.5.2019. 08:00 | Ivica Janković PREGLEDA: 1306

Boksački klub Brod ovog vikenda nastupio je na državnom prvenstvu u Boksu za mlađe seniore (17. i 18. godina) i svi uzrasti kod zena, ukupno smo osvojili 2 zlata, 2 srebrne i 2 bronce.

Kod žena dvije doprvakinje Hrvatske su juniorka Dora Đurković u kategoriji do 52kg i seniorka Gabrijela Domenika Marijanović u kategoriji do 56 kg. Kod muškaraca u Olimpijskim kategorijama naslov državnog prvaka osvaja Gabrijel Veočić u kategoriji do 75kg, i drugo zlato donosi Marko Pudić u kategoriji do 56 kg, s brončanim medaljama kući se vračaju Gabrijel Dunđer u kategoriji do 81kg i Matej Crnković u kategoriji +91 kg.

Trener Pero Veočić je zadovoljan ukupnim rezultatom ove godine s državnih prvenstava u Olimpijskom sportu.Kada dodamo brončanu medalju s državnog prvenstva za seniore koje se održalo u mjesecu travnju, a osvojio je Leon Majstorić u kategoriji do 64kg.

Te tri medalje u ožujku u konkurenciji mlađih kadeta i kadeta koju su osvojili Sven Đurković (srebro), Petar Pudić (srebro) i jednu brončanu s dvije pobjede koju je osvojio Dominik Raguž. Mogu biti presretan u ovoj godini, osvojiti devet (9) državnih medalja, dva (2) zlata, četiri (4) srebrne i tri (3) brončane je veliki rezultat za boksački klub Brod, a i za nas grad i županiju - izjavio je trener Pero Veočić

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

.

Otvoren natječaj Nadbiskupijske zaklade “Dr. Nikola Dogan”

.

Raste broj novooboljelih u našoj županiji

.

Zadnji dan manifestacije Dani Slavonca u Brodskom Stupniku za sve ljubitelje nogometa

.

Najviša dnevna temperatura uglavnom od 30 do 33 °C

.

Brze knedle sa šljivama: Jednostavan recept bez krumpira za 10 kuna

.

18-godišnji Hrvat dobio koronu nakon izlaska u klub, epidemiolog upozorava: Mladi se ne drže mjera