NASLOVNASPORT
NOVA KAPELA: Nezadovoljstvo igrača rezultiralo nokautiranjem suca

11.11.2019. 09:27 | Luka Safundžić PREGLEDA: 5168

Jučerašnja utakmica između NK "Slavonac" Nova Kapela i NK "Zvonimir" Donja Vrba obilježena je incidentom u kojemu je igrač Ivan Marić udario "šakom u glavu" suca Daniela Ristera.

Sudac Daniel Rister j dobio tako snažan udarac u glavu da je ostao ležati na travnjaku, ubrzo nakon događaja sudac je prevezen u bolnicu na liječničke pretrage.

"Nakon teškog tjedna za nama, seniori su se okrenuli novim prvenstvenim obavezama. U goste je stigao prvoplasirani NK "Zvonimir" iz Donje Vrbe. Utakmica okarakterizirana kao derbi kola, nažalost nije ponudila mnogo toga lijepog. Nakon uvodne minute šutnje za poginulog Juru Bogdanovića, malo toga dobrog je vrijedno spomena. Na vrlo teškom, na mjestima vodom pretopljenom terenu, odigrano je poluvrijeme i pol. Pogotkom Gabrijela Didovića, odlazimo na predah s vodstvom 1:0 i igračem više jer je isključen gostujući igrač zbog prigovora pomoćnom, a zatim i sucu utakmice. Nervoza je bila više nego očigledna što je na kraju i kulminiralo. Sredinom drugog poluvremena dosuđen je kazneni udarac za domaću momčad pri rezultatu 1:0. Gostujuća momčad nezadovoljna odlukom suca okružuje istog te ga u masi igrača jedan udara i sudac pada na tlo. Utakmica nije nastavljena te je sucu ukazana prva pomoć. Nemili događaj strogo osuđujemo te želimo brz oporavak sucu." Piše na Facebook stranici NK "Slavonac" Nova Kapela

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.