Promjena teme
Prijava
Pretraži SB Online

Pobjeda ʺklinacaʺ u prvom kolu

SB Online | Pobjeda ʺklinacaʺ u prvom kolu SB Online | Pobjeda ʺklinacaʺ u prvom kolu

PRORED

Danas je u dvorani Vijuš odigrano prvo kolo skupine Bravo U13 za dječake u kojem su se sastali KK Brod i KK Vinkovci.

Brođani su prvo kolo trebali biti gosti ali zbog renoviranja dvorane u Vinkovcima, KK Vinkovci sve svoje utakmice igra u gostima. U današnjoj utakmici slavili su Brođani sa 61:40. Od početka utakmice košarkaši trenera Bitunjca kontrolirali su i igru i rezultat te su na poluvrijeme otišli s rezultatom 35:24. Drugo poluvrijeme također je pripalo "klincima" iz Broda te su uspješno priveli utakmicu kraju i slavili s 21 poen razlike.

Najviše koševa kod domaćina zabili su Vanja Paležnica i Igor Stanković 22 odnosno 19 poena.

Opet se pokazalo kao i mnogo puta do sada da se u KK Brod-u rade odlične stvari i da se s curama i dečkima radi na vrhunskoj razini. Sve trenerice i treneri kluba daju svoj maksimum kako bi pogotovo u današnje vrijeme te djevojke i dečke ne samo učili košarkaškim vještinama već lijepom i pristojnom ponašanju te da kada se nosi dres kluba da se tada daje maksimum.