Pobjeda “Sloge” protiv solidnih gostiju iz Vukovara

12.3.2019. 08:37 | Luka Safundžić IZVOR: Tamara Magdić/Radio NG PREGLEDA: 444

3.hnl istok: 17.kolo: “Sloga” Nova Gradiška – HNK “Vukovar 1991” : 2-0

Strijelci: 1-0 Marjanović (28), 2-0 Marjanović(38)

Već od samog početka utakmice domaći nogometaši krenuli su odlučno,da što prije dođu do vodstva.U drugoj,zatim petnaestoj minuti preko Ubavića i Severovića imaju prigode za vodstvo. U 15 minuti nakon prekršaja na Severoviću u šesnaestercu dosuđen je kazneni udarac. Izveo ga je kapetan Kašljević, ali vratar Đilas brani. U kontranapadu gostiju preko Mihajlovića,u prigodi je Kvesić, ali Maričević spašava pogodak. Igrala se 28 minuta. Na centaršut Severovića loptu je promašio Bungić,koja dolazi do Marjanovića i Sloga vodi 1-0. Gosti opasno ugrožavaju domaća vrata preko Cho Minse, ali ponovo je Maričević siguran.

Na centaršut Severovića, Marjanović postiže svoj drugi pogodak. U 50 minuti teže se ozlijedio igrač Vukovara Cho Minse. U 2. poluvremenu terenska inicijativa pripada Vukovaru. Gelemanović u 61 minuti izbija na pet metara, ali tu je sigurni vratar Maričević. Ponovo Gelemanović šutira sa 18 metara, ali lopta odlazi pored vratnice. U završnici utakmice Brajković prelazi nekoliko domaćih igrača, snažno šutira ali odlična intervencija domaćeg vatara.“Sloga” je nastupila u sastavu Maričević, Kulundžić, Kašljević, Severović(Bogdanović), Ćelepirović, Ubavić, Vlaović, Bungić, Gospočić(Ćosić), Blazina(Medvedović), Marjanović

Pomoćni trener: Matej Vlaović
“Vukovar 1991” je nastupio u sastavu:Đilas,Škarica,Tomas,Cho Minse(Gelemanović), Uhlarik, Brajković(Ceranić), Kvesić(Jahaj), Marinčić, Plum, Drahotuski, Mihajlović
Trener: Željko Mažar

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.