NASLOVNASPORT
PREKINUTA UTAKMICA MARSONIE: Objavljeno što se dogodilo

16.9.2021. 17:29 | Luka Safundžić PREGLEDA: 7897

Jučer je NK Slavonija iz Požege ugostila brodsku NK Marsoniu na ŠRC "Velika"

Mreže nisu dugo mirovale, već u 4. minuti, nakon slobodnog udarca za vodstvo domaćina glavom zabija Šipura. Sedam minuta kasnije, Bundavica je uposlio Silvija Mihića, koji pogađa za konačan rezultat.(1:1)

Marsonia je u 70. minuti ostala bez igrača, jer nakon drugog žutog kartona iz igre je isključen Letica. Pet minuta kasnije došlo je do prekida utakmice

"Utakmica je prekinuta uslijed nestanka struje. Bez reflektora, susret nije mogao biti nastavljen", napisali su na svome Facebooku ispred NK Marsonie.

Nakon utakmice, svakoj je momčadi registriran po jedan bod, Bijelo-crni su tako upisali prve bodove na gostovanju. NK Marsonia sada je na 6. mjestu na prvenstvenoj ljestvici, a sljedeću utakmicu igra kod kuće protiv Croatije iz Đakova već u subotu, 18. rujna.

Tagovi: nk marsonia, nk slavonija, požega, velika, prekid utakmice, reflektori

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.