Sporna 37. minuta kada je u šesnaestercu srušen Sivrić

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | Sporna 37. minuta kada je u šesnaestercu srušen Sivrić SB Online | Sporna 37. minuta kada je u šesnaestercu srušen Sivrić

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Marsonia je danas odigrala uzvratnu utakmicu kvalifikacija za 2. HNL protiv Junaka iz Sinja, te je izgubila rezultatom 1:0, ali kada se pribroji rezultat iz Slavonskog Broda Junak je Marsoniu pobijedio rezultatom 3:0.

Marsonia je bila bolja, ali lopta nije htjela u gol. Te je u 80. minuti prednost iz Slavonskog Broda od 2:0 podebljao svojim pogotkom Barać.

Sporna situacija desila se u 37. minuti kada je u kaznenom prostoru Junaka srušen Sivrić. Jeli jedanaesterac bio ili nije odlučite sami.