NASLOVNASPORT
Uvjerljiva pobijeda Marse, Ostojić: ʺOd prošlosti se ne živi, treba gledati u budućnostʺ

22.7.2020. 21:25 | Luka Safundžić PREGLEDA: 2082

NK Marsonia je danas na Stadionu uz Savu igrala četvrtfinale Kupa BPŽ protiv NK Omladinca

Bačić je već u 3. minuti doveo Marsu u prednost, Cherif u 10. minuti podebljava prednost Marse na 2:0. Jurević u 22. minuti smanjuje prednost Marse, Bundavica u 62. minuti zabija za 3:1 Marse, Mišić u 83. minuti podebljava tu prednost na 4:1, te za konačnih 5:1 u 88. minuti postavlja Bundavica.

"Čestitao bi svojoj kipi na jednoj jako dobroj utakmici, neću reći odličnoj jer stvarno nam je teška situacija bila nakon ovih kvalifikacija, gdje smo imali nešto za pokazati ali nam se tako vratilo da nismo uspjeli ući u veći rang, trebali smo se dići psihički, to je trener uspio od nas izvući, čestitam još jednom svojoj ekipi jedna jako dobra utakmica s puno pogodaka, s puno prilika, pogotovo u drugom poluvremenu gdje se osjetila fizička sprema nas i ekipe iz Omladinca, oni su u tijeku priprema čestitam i njima na jednoj fer i konkretnoj igri, imali su svoje šanse, ali mislim da je naša pobjeda zaslužena i da se osjeti razlika i u rangu i u kvaliteti.

U sporu je dobro, zato što svaka tri, četiri, pet dana ima nova utakmica. Moraš s toliko koncentrirat da misliš samo o sljedećoj utakmici, da ne misliš više ništa što se desilo iza" rekao je igrač NK Marsonie Dino Bundavica.

"Nama je bilo lakše dići ekipu, zato što smo u Sinju odigrali stvarno dobru utakmicu, kao što sam rekao nakon prve utakmice to nije prava slika naše ekipe, bilo je malo lakše razgovarati kada su dečki vidjeli da stvarno mogu, nismo uspjeli, ne treba se vraćati u prošlost, od prošlosti se ne živi, treba gledati u budućnost, svaka nova utakmica je novo dokazivanje, to su stare rane koje se najbolje liječe pobjedama. Dečki su to danas na najbolji način pokazali na terenu.

Pet različit strijelaca, danas je skoro sve što smo opalili prema golu, skoro sve da ne kažem da njihov golman nije dobro branio, ušlo u gol, u prošloj utakmici nije, to je jedina činjenica. Jako teško je i suradniku Ruheku, Principu, i meni motivirati ekipu ne podcjenjujući županijski Kup, nego iz nečega što se dešava jednom u ne znam koliko godina, nije se lagano prilagoditi, dečki su dobro reagirali i pokazali to na terenu", rekao je trener Braslav Ostojić.

Tagovi: marsonia, omladinac, kup bpž

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Pretraži SB Online

SLAVONSKI BROD VRIJEME

ČITAJTE NA SBonline

.

Novi podaci Stožera Brodsko-posavske županije. Najviše zaraženih u Slavonskom Brodu

.

Evo koji učenici se od ponedjeljka vraćaju u školske klupe, a koji opet imaju online nastavu

.

U tijeku radovi asfaltiranja kolnika u Berislavićevoj ulici

.

FINA DEMANTI: ʺPoslovanje je moguće pokrenuti bez odlaska na šalterʺ

.

Loše vijesti za ljubitelje suhomesnatog: Ako tjedno pojedete više od ovoga, imate 51% više šanse za ranu smrt

.

Započela obnova Mjesnog doma Budainka

.

Šetao Slavonskim Brodom a izrečena mu mjera samoizolacije

.

Brođanka večeras u finalu, ima li šanse za pobjedu?

.

VAŽNO: Obavijest za sve brodske maturante!

.

Što trebate imati kod kuće u vrijeme pandemije koronavirusa?

.

Nove mjere? „Sve su opcije na stoluʺ

.

Stižu novi kriteriji za primanje policajaca u službu: Morat će skakati u dalj 197 cm, ali to nije sve

.

NOVA GRADIŠKA ZAVIJENA U CRNO: Posljednje zbogom djevojčici. Udomitelj: ʺKakva je to tragedijaʺ

.

Nastavljaju se radovi na rekonstrukciji stadiona kraj Save

.

KRSTIČEVIĆ U USKOK-u? Umjesto ĐĐ Industrijskih rješenja posao za Janaf dobila informatička tvrtka

.

Većina stanovnika Unije bit će cijepljena do kraja lipnja, Hrvatska kreće u treću fazu

.

Evo odgovora na pitanje: Idu li brodski učenici na online nastavu?

.

Raspored za četvrti tjedan deratizacije

.

Duspara uvjeren u dobar rezultat objavio kandidaturu, evo tko mu je kandidatkinja za županicu

FOTONALAZ

Mladi ponovno najavili okupljanje: ʺVidimo se na starom mjestu s još većom željom za dobrim povodomʺ