SB Online | Još jedna pobjeda u nizu SB Online | Još jedna pobjeda u nizu

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

U zaostaloj utakmici sinoć u Sportskoj dvorani Vijuš svoju utakmicu odigrali su kadeti KK Brod-a i KK Borovo, u sklopu U17 istok.

Od početka utakmice košarkaši trenera Rimca kontrolirali su utakmicu te su prvu četvrtinu dobili s 31:13. Do poluvremena razlika se povećala, te se na odmor otišlo s 53:21.
U nastavku trener Rimac dao je prigodu svim igračima s klupe a to se nije osjetilo na rezultatu, dapače razlika u koševima se povećavala te su na kraju slavili domaćini s 99:36.

Najbolji strijelac utakmice bio je Balen s 25 postignutih poena, slijedili su ga Hlišić sa 17 i Tolić sa 16 poena. Kod gostiju nekoliko igraća se upisalo u strijelce i to sa 7 i 6 postignutih poena.

U sljedećem kolu KK Brod igra protiv KK Vinkovci te se očekuje još jedna pobjeda i dobra utakmica.