Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

SB Online | OSTOJIĆ: ʺMi sigurno ne idemo u Sinj s bijelom zastavomʺ SB Online | OSTOJIĆ: ʺMi sigurno ne idemo u Sinj s bijelom zastavomʺ

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Danas je odigrana utakmica kako su je nazivali desetljeća. Marsonia se za kvalifikacije za 2. HNL borila protiv Junaka iz Sinja. Mreže su mirovale do 32. minute kada je Junak poveo, a pogodak je zabio Stipe Barać. Već u 37. minuti Marsonia iz šuta Bundavice ima priliku izjednačiti rezultat ali lopta je otišla iznad vratnice. Konačnih 2:0 za Junak postavlja Jakov Marunica.

"Presretni smo, došli smo tu u jedan vrhunski abient, atmosfera je bila prvoligaška, mnogi prvoligaši mogu zavidjeti na ovoj atmosferi. Čestitam Marsoni kao klubu, želim im sve najbolje, mogu također čestitati svojim igračima.

Atmosfera u zraku je bila užasno teška 35-36 stupnjeva, velika vlaga, prvo poluvrijeme je bilo i nama i domaćim igračima, drugo smo mislili da će biti još teže, međutim sunce je malo palo bilo je lakše uz povjetarac, došli smo do daha, drugim pogotkom nam je laknulo. Nogomet je čudna igra, 2:0 u nogometu ništa ne znači, imamo tjedan dana da dođemo do daha da se odmorimo i onda dočekati Marsoniu na domaćem terenu, idemo na pobjedu, ali sve je još otvoreno i ništa nije gotovo" rekao je kapetan NK Junaka Jakov Marunica.

"Što je tu je, 2:0, nije ništa gotovo imamo još jednu utakmicu, moramo sabrati glave, vidjeti gdje smo riješili, i probati naći načina da odemo tamo i da se probamo vratiti iz rezultatskog minusa. Nije to ništa strašno, vraćali su se ljudi i puno veće zaostatke. Nema predaje, imamo još 90 minuta kako su oni nama zabili dva gola tako možemo i mi njima, samo moramo vidjeti gdje griješimo. Vjerujem u ove dečke u ovaj stručni stožer, i vjerujem da se možemo vratiti" rekao je igrač Marsonie Dino Bundavica.

"Kad postigneš dva gola u gostima to su dupli golovi, mislim da ništa još nije gotovo, tek se igra drugo poluvrijeme u Sinju, tako da to treba potvrditi. Mislim da je Marsonia dobra, iskusna ekipa koja ima glavu i rep, kolega je to stvarno dobro posložio, danas nisu imali sreće, ja see nadam da kad ne budu igrali protiv nas da će imati sreće. Ništa nije gotovo drugo poluvrijeme u Sinju, mi ovo moramo potvrditi i nastojati se plasirati u drugu ligu. Što se tiče u Sinju 18.7 ga je 104 rođendan Junaka isto ć vjerojatno biti pun stadion" rekao je trener NK Junaka Stipe Grčić.

"Možemo čestitati Junaku na pobijedi. Nismo danas bili kvalitetni kako smo mislili da će biti, oni su bili brži, agresivniji i na kraju je došlo do pobijede. Danas nismo bili na pravom nivou. Igra se druga utakmica, nije to ništa gotovo 2:0, Junak je u velikoj prednosti, mi ćemo u ponedjeljak vidjeti kakva je situacija za dalje, pripremiti se za subotu, otići tamo i odigrati jednu mušku, tvrdu, čvrstu utakmicu i nadam se bolju nego danas.

Mi sigurno ne idemo u Sinj s bijelom zastavom. Brod je sportski grad, nažalost nema češće ovakvih događanja kao što j bilo danas, mi smo se nadali da ćemo našoj vjernoj publici odužiti se s dobrom igrom, dobrim rezultatom, ovim putem im se ispričavam što nismo bili bolji i postigli bolji rezultat" rekao je trener Marsonie Braslav Ostojić.