Počeo je play off Homer kupa u Sl. Brodu

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | Počeo je play off Homer kupa u Sl. Brodu SB Online | Počeo je play off Homer kupa u Sl. Brodu

TEKST: D.K.

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Danas je na gradskim bazenima Vijuš počela play off faza natjecanja gdje su pobjednici izborili polufinale Homer kupa.

Prva utakmica je igrana između VK "DAR" i Dolcevite. Napeto je bilo od početka pa do samog kraja,gdje se pobjednik dobio tek u zadnjoj minuti. Ipak ekipa VK DAR uzima pobjedu na iskustvo za konačnih 6:4. Kod DAR-a su najbolji bili Kozina i Blaževac sa po 2 pogotka, dok je kod Dolcevite najbolji bio Noa Soldo sa 3 pogotka.

Druga utakmica se igrala između Brodskih Homera i Budainke. Ovo je bila možda i najbolja odigrana utakmica Budainke na ovome turniru ,dok su Homeri podbacili u svakom segmentu igre i izgubili zasluženo utakmicu sa 10:5. Kod Budainke je prvo ime susreta bio njihov novi igrač Lekaj koji je postigao 5 pogodaka,dok mu se Berezovaki pridružio sa 2 pogotka. Kod Homera je najbolji bio Mikulić sa 3 pogotka.

Treća utakmica je igrana između Sport bara i X Team-a. Od samog početka utakmica je bila jako zahtjevna gdje su najbolji plivači jedini mogli napraviti razliku na terenu. X Team uzima bitnu pobjedu tek u zadnjoj minuti utakmice i odlazi u polufinale sa konačnim rezultatom 7:5. Prvo ime susreta je bio igrač X Teama Filip Grabar koji je odigrao svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem turniru i odveo svoju momčad sa 5 pogodaka do zasluzene pobjede. Kod Sport bara, Špiranović je bio najbolji sa 2 pogotka, ali ostatk ekipe se nije pridružio.