Promjena teme
Prijava
Pretraži SB Online

SPEKTAKL U ORIOVCU: Crveni u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa!

SB Online | SPEKTAKL U ORIOVCU: Crveni u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa! SB Online | SPEKTAKL U ORIOVCU: Crveni u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa!

PRORED

Na stadionu Oriolika danas od 13 sati igrala se utakmica 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Snage su odmjerili domaći NK Oriolik iz Oriovca i NK Rudar iz Labina.

U prvom dijelu utakmice, odnosno u 28. minuti Oriolik igra s igračem manje, isključen je Živatović Mario. Pred kraj prvoga poluvremena, odnosno u 40. minuti i gosti ostaju s igračem manje isključenjem Golića.

Nakon regularnih 90. minuta rezultat je bio 0:0. U produžetku odnosno u 114. minuti odlučujući i pobjednički pogodak za Oriolik s 11 metara zabija Valentino Kuzmić.

Tako su se nogometaši Oriolika iz Oriovca plasirali među osam najboljih, t će u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa igrati protiv prvoligaša NK Istra 1962.

Redakcija SBOnline-a svim igračima i stručnom stožeru Oriolika čestita na ovom povijesnom rezultatu.